19 Mayıs 2016 Perşembe

Farmasi Natural Hydrating Mask // Nem Maskesi (Salatalık Özlü )


       Herkese merhaba

     Onyüzmilyonoje'nin etkinliğinde Farmasi tarafından gönderilen Natural Hydrating Maskeyi hemen denedim.Sadece kuru ciltlerin değil yağlı ve karma ciltlerinde neme ihtiyacı vardır.

farmasi_natural_nem_maskesi


     Salatalık özleriyle zenginleştirilmiş Farmasi Natural Nemlendirici yüz maskesi cildin kaybettiği nem dengesini yeniden oluşturmaya ve korumaya yardımcı olur.Özel formülü sayesinde cildinizi yatıştırır ve pürüzsüzleştirir.Cildinize parlak ve güzel görünüm sağlamayı vaat ediyor.

    Kullanımından bahsetmek gerekirse yüzümü güzelce temizliyorum her zaman ki yüz temizleme jeliyle.Temizlenmiş cildime üründen ince tabaka halinde sürüyorum 10 -15 dakika bekleyip ılık suyla yıkıyorum.Pamuk yardımıyla yüzümü kuruluyorum.Uygulama sonrası cilt tipime uygun nemlendiricimi sürüyorum.

  Uygulama sonrası yüzüme vermiş olduğu ferahlık çok hoşuma gitti.Cildime nem verdiği hissi uyandırıyor fakat aman aman bir nemlilik değil.Aşırı derecede kuru cildiniz var ise daha farklı bir ürüne bakmanızı tavsiye ederim.Benim gibi karma ve yağlı ciltliler sevecektir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder