30 Ekim 2015 Cuma

Elite Süper Dipliner

 
         
               Merhabalar

     Bugün sizlere hiç ama hiç memnun kalmadığım ürünü anlatmak istiyorum.Elite Süper Diplineri aylardır kullanmaya çalışıyorum elime alıyorum kullanıyorum sonra tekrar bin pişman geri bırakıyorum.Şimdi de  bir köşede beni bekliyor.

     

Kalem formda fırçası var sürümü açısından rahatlık sağlar.Simsiyah bitişli bir rengi var grimsi renkten hoşlanmayanlar için muazzam.Bunlar iyi hoşta akışkan bir ürün ve sürerken dağılıyor.Benim tercihim sürerken sabit kalması ve hızlı kuruması.Benim beklentilerimi karşılayamadığı için sınıfta kaldı.


Elite Süper Dipliner fiyatı da 7-8 tl gibi bir şeydi.Kalem formda bir eyeliner arayışındayım önerileriniz var ise aşağıda yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim. 
SEVGİLER
2 yorum:

  1. CANIM BEN BU MARKANIN RUJUNU KULLANIYORUM O MUHTEŞEM !! EYELİNERINI DA GÖRDÜM İYİ Kİ ALMAMIŞIM :) SANA GÜVENİYORUM BU KONUDA AYRICA ALİXAVİEN KEÇE UÇLU EYELİNER İNAN KAÇ AY OLDU HALA KULLANIYORUM OLDUKÇA BAŞARILI !

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Keçe uçlu kalem formlar bence de daha güzel bu ürün çok akışkan olduğundan dağılıyor canım malesefff memnun kalmadım iyiki almamışsın :)

      Sil