5 Ağustos 2015 Çarşamba

Flormar Rise of Modern city       Merhabalar bugün sizlere flormarın yeni çıkardığı  pin up serisinde yer alan bordo rujundan bahsetmek istiyorum.Yalnız yeni çıkardığı dedim ama geçen sonbahar dönemiydi bunun da altını çizmek isterim. Bloguma yeni yeni adapte olduğum için yeni yazma fırsatım oldu :) yeni aldığımda yazacak bir blogum yoktu zaten :) Neyse bu kadar sohbetten sonra hadi başlayalım.


   


Ambalajı da öyle tatlı ki şeffaf bir şeker pembesi ambalajı var resmen al beni al al diyor.Bazı ürünleri ambalajı yüzünden alıyoruz sırf ambalajı güzel diye aldığınız birçok ürün var.Bu ruj tam sonbahar ruju mat yapıda,sürümü oldukça kolay borda renkte bir ruj.Dudaklarda kuruluk hissi kesinlikle bırakmıyor hatta ağırlık bile yapmıyor.Ruju sürdükten sonra unutuyorum dudağımda sanki hiçbir şey sürmemişim gibi hissediyorum aynaya baktığımda rujum duruyor :) Ama çok kalıcı bir ruj değil tazelemek gerekiyor.
İçeriğinden de bahsedelim ; e vitamin,kakao,shea yağı ve orkide kompleksi bulunuyor.Dudaklarımızı da spf15 le koruyor.Fiyatı da 20 tl.Sonuç olarak ben sevdim ve güvenle tavsiye edebilirim. 


2 yorum:

  1. Çok iyiymiş cnm ama ben bordo kullanamayacgim başka renklerini denemek isterim♡

    YanıtlaSil
  2. ben senın için baska ruj onerılerı de yaparım <3

    YanıtlaSil