6 Ağustos 2015 Perşembe

BİTENLER

   
             
             
              Herkese merhabalar. Blogumu  açtığımdan beri ilk bitenler yazımı yazmak bulunmaktayım.Gerçi çok daha fazla ürün bitirdim ama ya unutup atıyorum ya da annem atıyor bir şekilde kaynayıp gidiyor.Bizde elimizdekilerle idare edelim diyorum ve başlıyorum yazmaya :)  • A plus saç maskesi :Bimden aldığım saç maskesini hiç ama hiç sevemedim ben bir etkisini göremedim malesef.Benim saç tipimle de alakalı olabilir.Ayrıntılı yazısını okumak isterseniz tık tık yapabilirsiniz.
  • Watsons duş jelleri : Bu duş jelleri çok ekonomik bu yaz aylarında en çok tercih edilesi ürünler.Bir daha alır mıyım ? Elbette ki alırım.Daha önce ayrıntılı yazısı için tık tık 

                                     


  •  Gliss million gloss : Daha çok annem kullandı ve çokta sevdi sürekli alınacaklar listesine girdi.Ben de kokusuna bayıldım ve parlaklık verdiğini düşünüyorum ama kalıcı değil.                               

  •    Faa rollon : Kaç tane bitirdim inanın bilmiyorum ama şiddetle tavsiye ederim hele ki koltuk altında iz yapan roll on kullananların çok seveceğini düşünüyorum.Üzerinde sarı leke bırakmaz yazısı bulunmayanları es geçin.
                                          


  • Forewer living diş macunu : Bitkisel diş macunu bu ürünü kullanan başka macuna alışması biraz zor oluyor.Günde 1 kez bile fırçaladığım da gün boyu beyaz dişlerle sırıtmanın keyfini yaşıyordum.Kısacası alınabilir bir ürün daha da detaylı yazısını yazacağım.Fiyatının pahalı olması geri adım atmama bazen sebep oluyor.
                                       

  • Arko nem günlük bakım kremi :Testerini denedim ve memnun kaldım.Çok güzel nem sağlıyor ve anında yumuşaklık.


   Benim biten ürünlerim böyleydi.Umarım daha kısa zamanda daha fazla ürün bitiririm.Bir sonraki yazı da görüşmek üzere hoşçakalın.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder