23 Temmuz 2015 Perşembe

The Balm - Frat Boy Allık         The Balm ürünleri bir çok youtuber ve blogger tarafından oldukça sevilen bir ürün.Nasıl sevilmesin ki... Ambalajını gördüğüm an benim olmalı dedim ve bir tane the balm ürünlerinden edindim.


     


     Frat boy allığı da diğer the balm ürünleri gibi ambalajı çok sevimli.Ürün bir ambalaja daha geçirilmiş yine aynı görüntüde resimdeki gibi :)Mıknatıslı karton ambalajıyla rahatlıkla çanta da taşınılabilir.Ayrıca içinde kocaman bir aynası var.

                         


      Frat boy pembe alt tonlu şeftali renginde mat bir allık.Kalıcılık konusunda gayet başarılı.Yüzüme dokunmağımda 6 - 7 saat yüzümde duruyor. Pigmentasyonu da çok iyi azıcık fırçaya alıyorum hemen yüzüme renk verebiliyorum.Yalnız dikkatli olması gerekilen bir ürün fazla sürdüğünüzde komik bir görüntüye ulaşabilirsiniz.Beyaz tenlilerin  de ve buğday tenlilerin severek kullanacağı bir ürün olduğunu düşünüyorum.Allık olarak kullanacağınız gibi far olarakta kullanılabilir.Çok amaçlı bir ürün.8.5 gr kolay kolay bitmek bilmeyecek :) Ben yaklaşık 2 buçuk aydır sürekli kullanmama rağmen çok hafif bir azalma var.

                                         

The balm ürünlerinde talc ve paraben bulunmuyor ve ve ve hayvanlar üzerinde deney yapılmıyor bunu da dipnot geçeyim dedim.Kısacası alınması gereken ürünlerden bir tanesi frat boy.


2 yorum:

  1. Bayıldığım bir ürün güle güle kullan canım:-)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. çok tsk ederim canım ben de çok sevdim :)

      Sil