15 Temmuz 2015 Çarşamba

Diadermine Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Arındırıcı Tonik


     Günaydınlar olsun...Bugün sizlere Diadermine Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Arındırıcı Toniğinden bahsedeceğim.İçeriği tertemiz bir temizleme suyu paraben,silikon ve parfüm barındırmayan bitkisel özler içeren bir ürün kendileri.


Ürün temizleyici olarak iyi buldum yalnız tek seferde göz makyajınızı temizlemeyecektir.Temizleme işlemi 3 ü bile bulabilir.Tek eksi yönü bu bence.Makyajı çok güzel çıkartıyor,nemlendiriyor adeta bir tonik görevi görüyor.Eğer ki makyajınızın derinlenmesine çıkmasını istiyorsanız önce temizleme jeli kullanın yüzeysel temizlik yaptığı kanıtındayım.Makyajımı sadece bununla çıkardığımda içim rahat etmedi 2 saat sonra tekrar  başka bir tonikle yüzümü sildiğimde makyaj kalıntılarının geldiğini gördüm.Bu ürünü tek başına kullanmak temizlik için yeterli olmayacaktır.Daha çok seyahatlerde,aceleniz olduğunda tek başına kullanılabilir.Ama genel olarak güzel ürün yüzümde yağlı bir his bırakmamasını çok sevdim.Benim makyaj temizleme suyundan olan beklentilerimi az da olsa karşıladı.


Şimdilik bu kadar bir sonraki yazımda görüşürüz hoşçakalın...

2 yorum:

  1. Gõz makyajını çıkarmıyor. Gözümün altı simsiyah kaldı. Mecburen temizleme mendili kullandım. Cildim Sebo Dermotit. O yuzden ozel urunler kullanıyorum.

    YanıtlaSil
  2. Gõz makyajını çıkarmıyor. Gözümün altı simsiyah kaldı. Mecburen temizleme mendili kullandım. Cildim Sebo Dermotit. O yuzden ozel urunler kullanıyorum.

    YanıtlaSil